Апеляційний суд покрив незаконне закриття провадження про збагачення Першого заступника Міністра агрополітики Максима Мартинюка

Київський апеляційний суд відмовив народному депутату України Віталію Купрію в задоволенні скарги на ухвалу Солом`янського районного суду Києва, який підтримав незаконне рішення НАБУ про закриття кримінального провадження щодо злочинного збагачення Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка.

«У жовтні минулого року через суд мені вдалось змусити НАБУ розпочати розслідування за моєю заявою. Проте ніякого злочину вони там «не побачили» та закрили провадження.

Нагадаю, Максим Мартинюк із родиною володіє щонайменше 11-ма земельними ділянками, загальною площею 36 000 кв. м., двома будинками та туристичною фермою, компаніями «121 Ріел Естейт» і ІВМ-Invest, значними готівковими коштами.

Хочу зазначити, що майже все задеклароване майно набуте ним під час перебування на державній службі. Оскільки жодних пояснень щодо його походження державний службовець не надав, це однозначно свідчить про вчинення Першим заступником Міністра агрополітики кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-2 КК України – незаконне збагачення.

Фактів для розслідування НАБУ більш ніж достатньо, проте грубе порушення трудового законодавства, невиконання рішення суду та незаконне збагачення «гаманця Гройсмана» не є вагомим аргументом!», — повідомив Віталій Купрій на своїй  офіційній сторінці в Фейсбуці.