Адміністрація Президента приховала інформацію про спецперевірку Ситника

Нещодавно Народний депутат України Віталій Купрій звернувся до президента Порошенка з вимогою надати йому копії матеріалів спеціальної перевірки, яка проводилась при призначенні Артема Ситника на посаду Директора НАБУ (в т.ч. його заяву й автобіографію). Адже саме за її результатами Порошенко надав перевагу кандидатурі Ситника й оголосив його переможцем конкурсу.

«Відповідно до ч. 2 ст. 19 Закону «Про статус народного депутата України» мені зобов`язані невідкладно надати потрібну для здійснення моїх депутатських повноважень документацію.

Проте в своєму листі за підписом Заступника Глави АП Валерія Кондратюка мені було відмовлено в моїй законній вимозі. Аргументують це тим, що Ситник не надав на це згоди. А оскільки він не працює в АП, то запитувана інформація наданню не підлягає.

Усім ясно, що не все так чисто в результатах спецперевірки, якщо АП таким способом замітає сліди незаконного призначення Ситника. Вважаю, що в будь-якій іншій демократичній країні така інформація вже б давно була опублікована на сайті головного антикорупційного органу країни для вільного ознайомлення громадян. А не придумували як її приховати навіть від народного депутата!», — прокоментував Віталій Купрій на  своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.