Заявление_2017-09-24_22:35:22

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 04-дзi від 16.07.2017 р.

Києво-Святошинська районна державна адміністрація

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Бобровицький Сергій Михайлович, в якому він повідомив наступне.
Доброго дня! Я і моі сусіди, власники земельних ділянок, які знаходяться в с. Святопетрівське Києво- Святошинського р-ну по вул. Святоюріівська, І. Франка, Одеська, вже майже майже 3 роки не можемо провести світло. Спочатку вірили словам голови сільради Овсієнку Антону Михайловичу, прочекавши півтора роки. Потім зрозуміли, що це все пусті обіцянки. На руках є копіі документів, які підтверджують створення перешкод у впровадженні електрифікаціі зі сторони сільради, яка є замовником технічних умов. На даний час вже написано досить багато заяв в : НКРЕ КП, Обленерго, Держенергонагляд та в саму сільраду. Держенергонагляд ініціював розслідування та в останньому листі рекомендує звертатись до суду. Щодо останнього походу до голови, ми побачили як голова тікав від нас, а потім у своєму кабінеті знову казав неправдиву інформацію. Наші ділянки знаходяться в 700 матрах від центра села. Скрізь по колу від нашого масиву, а це 40 ділянок, є світло. А ми як "неандертальці" в 7 км від Києва.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: с. Святопетрівське, Киівська обл, вул. Теплична 38/295

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України