Заявление_2017-09-21_11:45:27

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 03-дзi від 16.07.2017 р.

Прокуратура Дніпропетровської області

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Щербина Віктор Леонідович, в якому він повідомив наступне.
Винні у кримінальному правопорушенні не знайдені та не покарані. Слідчі органи м. Дніпро затягують досудове розлсдіування, не можуть знайти винних, завершити слідство та передати матеріали до суду. Адже: - Спочатку не порушувалась кримінальна справа за фактом нанесення мені тілесних ушкоджень, відомості про злочин внесли до ЄРДР лише після звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини - Слідчий, яка на початку проявляла активність у розслідуванні, через деякий час зупинилась, та навіть намагалась закрити справу. - Прокурор, на початку надавав процесуальні вказівки слідчому та запевняв мене що через місяць справа буде у суді, в цей час не може зрозуміти бездіяльність слідчого відділу. - Адвокат якому Центром безоплатної правової допомоги доручено вести справу на моїй стороні при ознайомленні з матеріалами справи виявив зникнення фотографій які надавались слідству на початку розслідування.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 49130 м.Дніпро, пр. Миру, буд. 11, кв. 96

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України