Віталій Купрій провів зустрічі з мешканцями Хмельницького

Народний депутат України, член політради УКРОПу Віталій Купрій 21 травня відвідав місто Хмельницький. Парламентар провів зустрічі з мешканцями міста, підприємцями речовогоринку та побував на міському сміттєзвалищі.

«Проблема з облаштуванням міських полігонів побутових відходів та будівництва сміттєпереробного заводу актуальна для Хмельницького й не тільки. Її вирішення потребує комплексного підходу як місцевої, так і центральної влади. Я беру це питання під особистий контроль та спробую допомогти вирішити його в межах можливостей народного депутата», – наголосив Віталій Купрій.

Що ж стосується роботи підприємців речового ринку, то нардеп переконаний унеобхідності розробити комплексну стратегію розвитку хмельницького базару, метоюякої повинно стати поліпшення його інфраструктури і відповідно умов праці підприємців.

Під час особистого прийому мешканці Хмельницького поскаржились на установку загальнобудинкових лічильників газу.

«Партія УКРОП отримує багато звернень стосовно цього питання. Складається враження, що, не встановивши свого часу індивідуальні газові лічильники, газівники намагаються виконати норми закону коштом споживачів. Це неприпустимо. Ми вже підготували в парламенті законопроект, який передбачає встановлення індивідуальних лічильників коштом газових компаній», – наголосив Віталій Купрій.

Після зустрічей із громадськістю нардеп провів нараду з партактивом. Віталій Купрій висловив задоволення організацією роботи обласного осередку УКРОПу. Голова обласної організації політсили Дмитро Йовдій каже, попри те, що УКРОП не має свого представництва в хмельницьких радах, укропівці допомагають подолянам вирішувати нагальні проблеми.

«Попри те, що партія поки що не має представництва у міській та обласній радах, ми чітковисловлюємо та відстоюємо свою принципову позицію щодо багатьох гострих проблемжиття суспільства», – наголосив Дмитро Йовдій.