Віталій Купрій прокоментував виступ генсека НАТО Єнса Столтенберга у Верховній Раді

Президент Петро Порошенко дискредитував державну владу своєю корупцією, заграванням з Путіним та постійною брехнею. Про це 10 липня на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи візит генсека НАТО Єнса Столтенберга, написав народний депутат України, заступник голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

«Я вдячний НАТО, що вони допомагають Україні навчати армію, опікуються пораненими, надають певну матеріальну допомогу у розмірі 40 млн. євро. Окремо я аплодую, коли наші партнери вимагають зупинити корупцію, вимовляють слова підтримки.» — написав народний депутат.

«Але, що додатково привіз пан Столтенберг в Україну? Виявляється, що нічого. Навіть депутат Пашинський (до якого я неоднозначно ставлюсь) дорікнув, що НАТО не дає нам допомогу у вигляді летальної зброї. Ганна Гопко нагадала, що Альянс не надає нам План дій щодо членства.

У парламенті генсек НАТО не згадав про Мінські домовленості, що їх необхідно виконувати. А ось при зустрічі з Порошенко про це було чітко зазначено — The Minsk Agreements remain the only path towards peace.
http://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_145865.htm

І це все пояснює! Не побачимо ми ні ПДЧ, ні летальної зброї. Порошенку взагалі заборонили крокувати до вступу в НАТО. Чому?

Нас просто не поважають. Наш президент дискредитував державну владу своєю корупцією, заграванням з Путіним, постійною брехнею!» — зазначив Віталій Купрій.