Українська влада не зацікавлена у запровадженні стандартів НАТО

Перехід України на стандарти НАТО та вступ до альянсу не дозволить нашим можновладцям заробляти мільйони на війні. Відтак керівництво держави не поспішає запроваджувати реформи, які зблизять Україну та цей військово-політичний союз.

Про це 5 червня в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій.

Нардеп зазначив, що вступ до альянсу передбачає не лише модернізацію військового озброєння, а й нові економічні та політичні стандарти боротьби з корупцією і чимало інших корисних для нашої країни реформ. Однак чинне керівництво держави досі не піднімало питання стосовно отримання плану дій щодо членства в НАТО. За словами Віталія Купрія, поряд із небажанням вступати до альянсу, що допомогло б зупинити російську агресію, влада відмовляється ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду. Тим самим, між іншим, Україна порушує статтю 8 Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, наголосив нардеп.

Замість виконання міжнародних обіцянок наші керманичі продовжують розкрадати кошти на державних оборонних підприємствах. Бюджет втрачає мільйони гривень через самі лише закупівлі фіктивних послуг державним концерном «Укроборонпром» на Житомирському бронетанковому та Харківському авіаційному заводах.

«Запровадження стандартів НАТО дасть змогу встановити контроль за витратою грошей та припинити корупцію на крові, пролитій на Донбасі», – резюмував Віталій Купрій.