Народний депутат Віталій Купрій вимагатиме від Прем’єр-міністра України погасити держборг перед КП «Полтаватеплоенерго»

2 червня з робочою поїздкою на Полтавщині перебував народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій. Він висловив стурбованість щодо ситуації стосовно 150-мільйонної заборгованості держави перед КП «Полтаватеплоенерго» (ПТЕ). Основний борг держави перед ПТЕ – за субсидії. Наразі у «Полтаватеплоенерго» не вистачає коштів для випат зарплатні, і є ризик щодо наступного опалювального сезону.

«Ситуація дуже складна. Керівництво бере кошти в борг, кредити. На це потрібно звернути особливу увагу. Я особисто звертатимуся до прем`єр-міністра з вимогою зупинити це свавілля та забезпечити перерахування необхідних коштів підприємству», – наголосив Віталій Купрій.

Крім цього, під час розмови з полтавськими журналістами укропівець розповів, що опікувався виділенням коштів із держбюджету на ремонт дороги в Кобеляках – 350 мільйонів гривень. Тепер, переконаний політик, його завдання полягає в контролі раціонального використання цих коштів за призначенням.

Також народний депутат зустрівся з місцевими мешканцями. Поспілкуватися з парламентарем до Полтавського краєзнавчого музею прийшли понад сотня людей – розповіли про проблеми, які їх турбують. Віталій Купрій та полтавські укропівці записали контакти людей, щоб детальніше розібратись у складних ситуаціях та посприяти їхньому вирішенню.

Після зустрічі з мешканцями Полтави народний депутат від УКРОПу відвідав Кременчук.